Відзавтра в Ужгороді відновлюють роботу дитсадки

Життя  17 квітня 2022 року, 09:37 2485

Із понеділка, 18 квітня, в Ужгороді відновлюють роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних відділень закладів загальної середньої освіти, повідомляють в пресслужбі Ужгородської міськради,

На період дії воєнного стану буде забезпечено тимчасове зарахування дітей дошкільного віку, що належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і яким станом на 1 жовтня 2021 року виповнилося 4 роки, батьки/один з батьків таких дітей працюють або самозайняті.

Для зарахування дитини з числа внутрішньо переміщених осіб необхідно звернутися до управління освіти (пл. Жупанатська, 3; перший поверх, каб.№ 5; вівторок, четвер з 09.00 до 12.00 та з 14.00 до 16.30 год; номер телефону 0668467910) з такими документами:

  • свідоцтво про народження дитини;
  • документ, що підтверджує статус дитини з числа внутрішньо переміщених осіб;
  • документ, що підтверджує місце роботи/самозайнятість одного з батьків дитини;
  • медичну довідку, видану відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних
  • хвороб», разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

"Перед тим як відчинити двері дошкільнятам, ми проаналізували наявність сховищ і наявність укриттів для того, якщо в разі повітряної тривоги вихователі знали і вміли відвести дітей для безпечного перебування. Не всі групи ми наразі відчиняємо. Відновлюється процес для вихованців старших, середніх та ІІ молодших груп", – зауважила керівниця управління освіти міськради Наталія Мухомедьянова.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0