Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Лілія Григорович покинула партію "Наша Україна"

Лілія Григорович покинула партію "Наша Україна"
Народний депутат, член політради партії "Наша Україна" Лілія Григорович повідомила про вихід із цієї політичної сили. Григорович вийшла з партії Григорович вийшла з партії "Наш результат на...

Народний депутат, член політради партії "Наша Україна" Лілія Григорович повідомила про вихід із цієї політичної сили.

ВІДЕО ДНЯ

Григорович вийшла з партії Григорович вийшла з партії "Наш результат на виборах - 1% - це вирок для всієї партії, це політичний фініш, - сказала пані Григорович "Комерсант-Україна". - Більше року тому я попереджала Віктора Андрійовича, що ми прийдемо до такого фіналу. Я говорила: якщо партія не пройде ребрендинг, у нас не буде ні яскравих особистостей, які, як вважалося, прийдуть в наш список, ні довіри людей".

Відзначивши, що поважає голову партії Віктора Ющенка як "воістину українського президента", Лілія Григорович сказала, що напередодні парламентських виборів пропонувала йому поступитися постом лідера "молодому яскравому політику". "

Реклама

Після закінчення терміну президентських повноважень діяльність Віктора Ющенка на посаді лідера" Нашої України" не була вдалою, і, очевидно, йому потрібно було взяти приклад архієпископа Любомира Гузара, який поступився посадою глави Української греко-католицької церкви молодому архієпископові Святославу Шевчуку. Але моя порада не була почута. Більше того, за своє вільнодумство мене покарали - у виборчому списку мене поставили на свідомо непрохідне 19-е місце, - сказала Лілія Григорович.

Нагадаємо, що пані Григорович далеко не перший високопоставлений член "Нашої України", який вирішив вийти з партії - до неї це зробили, серед інших, екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко, народні депутати Віктор Матчук та Андрій Парубій, колишній глава СБУ Валентин Наливайченко.

Реклама

Заява пані Григорович, яку вона написала ще 14 жовтня і подала через три дні після виборів - 31 жовтня - політрада "Нашої України" ще не розглядала, оскільки не проводила засідання. Коментувати її рішення в партії не стали.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно