В уряді Угорщини таємно обговорюють зменшення енергозалежності від росії

Життя  7 травня 2022 року, 11:53 668

Угорський уряд проводить таємні дискусії про те, як зменшити енергетичну залежність країни від поставок із росії. Про це повідомляє портал Telex.hu.

Наразі Угорщина блокує будь-які обмеження ЄС, які стосуються російського газу і нафти. Уряд стверджує, що причина в тому, що він не хоче підтримувати будь-які заходи, які б обмежували енергопостачання Угорщини. Зараз, однак, уряд Угорщини веде таємні переговори про відхід від Москви.

Обговорення тривають в міністерстві інновацій і технологій. Поки країна хоче зробити все можливе, щоб і надалі купувати нафту і газ з росії. Однак, зазначається, що з’являється розуміння, що в довгостроковій перспективі такий підхід не спрацює.

Читайте також:  "Ми зробимо все можливе, щоб Угорщина не була втягнута у війну", – Петер Сійярто

Одним із можливих рішень був би СПГ (скраплений природний газ). Серед альтернатив російському газу називають посилення хорватського газопроводу СПГ; придбання та реконструкція сховищ СПГ; будівництво газопроводу з Північної Італії до Словенії та Угорщини; "велике північне сполучення".

За даними Telex, словенський трубопровід забезпечить доступ до портів СПГ на півночі Італії. На цих терміналах зріджений природний газ випаровується назад у газоподібний стан. Доступ до них по трубопроводу допоможе угорським поставкам.

Зазначається, що жодних проєктів рішень у цій сфері ще прийнято не було і обговорення наразі виглядають скоріше як обмін ідеями. Однак вже сам початок таких обговорень видання вважає позитивом.

Нагадаємо, Угорщина заявила, що допоможе відбудовувати Київщину та лікувати українських військових.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0