Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Поліція Мукачева опублікувала інформацію для громадян

Поліція Мукачева опублікувала інформацію для громадян

Від початку воєнних дій на території України Закарпаття стало прихистком для багатьох вимушено переселених українців. Поліцейські регіону докладають максимум зусиль для безпеки кожного жителя краю, а також звертають увагу громадян на дотриманні ними всіх необхідних правил для захисту від будь-яких шахрайських дій зловмисників.

Серед зафіксованих та розслідуваних поліцейськими наразі справ — махінації, пов’язані з орендою житла, в яких потерпілими є здебільшого жителі інших областей. Шукаючи житло серед інтернет-оголошень, вони перераховували завдаток за оренду на вказаний в оголошенні банківський рахунок, проте після цього зв’язок з "орендодавцями" зникав.

Читайте також:
Затримано "орендодавця", який родину з дітьми замість житла привіз на цвинтар

Крім того, як розповіли "PMG.ua" у Мукачівському районному управлінні поліції, слідчі та співробітники кіберполіції області розслідують кримінальні справи, що стосуються шахрайств із банківськими картками громадян. Ідеться про випадки, коли невідомі телефонують, видаючи себе за співробітників банку. Після виконання вказівок телефонних аферистів з карток потерпілих зникають кошти.

Поліція рекомендує громадянам звертатися тільки до перевірених агентів з нерухомості або домовлятися про розрахунок за житло лише в момент заїзду, а також не надавати телефоном жодних відомостей про свої банківські рахунки і всі операції з картками проводити у найближчих відділеннях банку.

Нагадаємо, здається в оренду магазин у центрі Мукачева.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно