Літо 2022 року: з’явився прогноз, якою буде погода

Життя  19 травня 2022 року, 11:10 2426

Якою буде погода влітку 2022 року розповів народний синоптик Володимир Деркач. Він прогнозує, що прийдешнє літо свідчитиме про тенденцію до подальшого глобального потепління. Але, на його погляд, у 2022 році "воно (глобальне потепління – ред.) не набере більших обертів, а ніби зупиниться на цьому пікові, якого досягло раніше в минулі роки".

Володимир Деркач прогнозує, про протягом червня, липня та серпня спостерігатиметься різка зміна погодніх умов. Особливо помітно це буде в липні, коли спека різко змінюватиметься шквалами та потужними зливами.

Читайте також:  У червні українцям виплатять одноразову фінансову допомогу: хто отримає

Якою буде погода в різні місяці:

  • у червні, прогнозує синоптик, варто очікувати помірне тепло. Спека буде, орієнтовано 2-3 періоди протягом місяця спостерігатиметься досить висока температура;
  • липень, як ми вже згадували, відзначиться високою температурою та різкою зміною погоди: спека чергуватиметься із сильними зливами;
  • у серпні гарна погода буде орієнтовно до середини місяця. Далі прийдуть дощі, а термометри з кожним днем показуватимуть все меншу температуру.

Схожу метеокартину показує і портал Wisemeteo. Згідно з довгостроковими прогнозами синоптиків цього ресурсу, літо 2022 року буде тепліше за попереднє. Водночас воно буде і більш "мокрим" за літо 2021 року. Середня температура повітря протягом сезону складе 24 °C.

Практично точне співпадіння із прогнозом Володимира Деркача є у липні. Так само Wisemeteo прогнозує спеку, яка чергуватиметься зливами. І так кілька періодів на місяць.

Трохи розбіжностей є на серпень, коли погодний портал передбачає посуху практично до кінця місяця. Тільки під кінець серпня, за їх словами, варто очікувати на опади.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0