Сьогодні на Закарпатті поховали двох захисників

Життя  20 травня 2022 року, 19:39 1649 ФОТО

Двох захисників – ужгородців Сергія Бірняка та Сергія Шимона – поховали сьогодні на Пагорбі Слави.

Сергій Михайлович Бірняк народився 6 березня 1974 року. Закінчив ужгородську школу №12, профтехучилище №5, а згодом і УжНУ. Понад 27 років пропрацював на державному підприємстві ДП «Закарпаттястандартметрологія», був учасником бойових дій на сході нашої держави у 2015 році.

Читайте також:  Чорний тиждень для громади: на війні загинули два односельці

Шимон Сергій Іванович народився 10 квітня 1984 року у сім’ї військовослужбовця, закінчив ужгородську школу №12, юридичний факультет УжНУ. Працював на державній службі – в обласній статистиці, виконавчій службі.

У 2015 пішов добровольцем захищати Україну на схід, служив у 24-ій окремій механізованій бригаді імені короля Данила. У 2019 році перевівся на службу у 128-у гірсько-штурмову бригаду.

Віддати шану військовим, які загинули, захищаючи Україну від російських агресорів, сьогодні на площу Народну прийшло багато ужгородців, рідні та друзі загиблих, керівництво міста та області, військові.

Священники відслужили чин похорону, після чого траурна процесія вирушила до кладовища Кальварія, де й відбулося поховання. Вічна та світла пам’ять Героям!

Нагадаємо, днями на Закарпатті поховали двоюрідних братів, які загинули на війні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0