На Закарпатті починають збирати перші у 2022 році білі гриби

Життя  23 травня 2022 року, 09:45 10063 ФОТО

Сезон збору білих грибів у Закарпатті тільки стартує. Та і те не всюди, а лише в окремих районах області. Причиною запізнілої появи білих грибів є посуха, яка зараз спостерігається в Закарпатті.

Цьогорічними фото із білими грибами діляться найперше грибники Хустщини. У тамтешніх лісах починають з’являтись "чорні букові". Їх називають ще королівськими.

Читайте також:  На Закарпатті вже збирають перші у 2022 році гриби: оприлюднено фото

Пощастило їх "вполювати", зокрема, пані Тетяні із села Рокосово. За словами грибарки, днями вона просто вийшла на "розвідку", подивитись, чи є гриби. В результаті, – оприлюднила у мережі підтверджуючу світлину з буковими.

Білі гриби

Під світлиною пані Тетяни зібралось чимало позитивних емоцій від коментаторів. Заінтриговані таким уловом, люди перепитують, де саме пощастило грибарці уполювати неймовірні трофеї. Чи це теперішнє фото, або ж воно ще з минулого року і виставили його навмисне, аби "подражнити" учасників соцмережі.

Водночас авторка посту, яка оприлюднила у мережі світлину з грибами, запевняє – гриби цьогорічні та вказує місце, де їх збирала.

Як інформують мисливці тихого полювання, перші білі гриби теж знаходять і на Мукачівщині. За словами однієї із затятих мисливиць Мар’яни Кидори, починають з’являтись букові у селі Шипка.

На Виноградівщині грибною місциною на білі гриби наразі є Королево.

А ось цьогорічні дари лісу ще однієї грибарки – Марії Дубровки. "Перші пішли. Закарпаття", – відзначає автор світлин із білими грибами. Локацію автор не вказує.

Білі гриби

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0