На Закарпатті після аудиту звільнили директорів 4 лісництв

Життя  26 травня 2022 року, 15:49 595

Директорів чотирьох лісництв на Закарпатті звільнили після проведення внутрішнього аудиту Держлісагенства України. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook керівниця Закарпатського обласного управління Лісомисливського господарства Вікторія Білоусова.

Таке кадрове рішення прийняли після виявлених у лісництвах порушень. У повідомленні на сторінці Вікторії Білоусової зазначили, що контракти розірвали з директорами чотирьох державних підприємств: ДП "Мокрянське ЛМГ", ДП "Довжанське ЛМГ", ДП "Брустурянське ЛМГ" та ДП "Ужгородське ЛГ".

"У цих лісництвах порушення настільки очевидні та доказові, що без притягнення до відповідальності ніхто не залишиться. Всі матеріали справ вже передано до Закарпатської обласної прокуратури", — йдеться у повідомленні Вікторії Білоусової.

Читайте також:  Лісничого і ще двох чоловіків взяли під варту

Частину порушень виявлених під час аудиту на закарпатських лісництвах зачитав голова Державного лісового агенства України Юрій Болоховець під час візиту на Закарпаття.

"У ДП "Ужгородський лісгосп" проведеною інвентаризацією лісопродукції на нижньому складі встановлена нестача дров’яної деревини промислового використання твердих порід об’ємом 179,8 куб. м на суму 320,4 тис. гривень. У ДП "Брустурянське ЛМГ" в актах виконаних робіт з природного поновлення безпідставно списано 1137,8 тис. гривень. У ДП "Довжанське ЛМГ", ДП "Ужгородський лісгосп" та ДП "Брустурянське ЛМГ" виявлено незаконну рубку, внаслідок чого завдано шкоду лісовому господарству в сумі 375,7 тис. гривень. Дані бухгалтерського обліку не відповідають даним електронного обліку деревини, що призводить до безконтрольного списання бирок під час заготівлі деревини", — йдеться у повідомленні на сторінці Юрія Болоховця у Facebook.

Нагадаємо, днями на Закарпатті виявили дві незаконні вирубки дерев.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0