Після війни призов в армію буде по-новому: Зеленський пропонує зробити, як в Ізраїлі

Життя  24 червня 2022 року, 07:57 6398

Після війни формат військового призову в Україні може бути змінений. Відповідну заяву зробив президент Володимир Зеленський. Він зазначив, що нововведення можуть торкнутися майбутніх студентів.

Зеленський під час звернення до студентів Ізраїлю розповів, що війна проти рф змусила сотні тисяч українців не лише взяти до рук зброю, а й навчитися користуватися нею. Тому модель призову, як в Ізраїлі, зараз розглядається в рамках безпекових реформ і в нашій країні.

Читайте також:  Депутати запропонували не мобілізовувати ще одну категорію українців

"Розглянемо, обговорюватимемо з громадськістю. Те, що наші люди знатимуть, як воювати, те, що більшість з них це знають, після того, як з’явилася територіальна оборона, велика кількість людей, що вже рахується в сотнях тисяч, вони захищали нашу державу спочатку голими руками, а потім уже зі зброєю в руках, говорить про те, що, як раніше, з погляду захисту нашої держави та армії, а також кількості військових, так уже не буде і підхід буде змінено і для студентства тощо", – мовив глава держави.

Володимир Зеленський підкреслив, що зараз цю ідею обговорюють у суспільстві.

Зауважимо, що в Ізраїлі більшість майбутніх студентів призиваються на службу до армії або ж проходять альтернативну службу. Середній вік студента-першокурсника там становить близько 23 років.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0