Як ужгородці робили покупки і одночасно допомагали ЗСУ

Життя  29 червня 2022 року, 16:10 Анна-Марія Гуті 605 ФОТО

В обласному центрі 26 червня відбувся другий благодійний розпродаж "CHARITY SALE 2.0" у місцевій кав’ярні "Folks". Метою було зібрати кошти для ЗСУ. Маленький задум став частиною чогось великого.

Як ужгородці робили покупки і одночасно допомагали ЗСУ

Організатором цього "сейлу" є Олександра Кость. Також вона відзначила Олександру Балог, яка допомагала з організацією розпродажу.

"Я шукала спосіб, як допомогти, бо мої особисті ресурси вже закінчувалися. Спочатку хотіла продати свої речі в Інстаграмі та надіслати кошти на потреби ЗСУ. Проте почала обмірковувати цю ідею і вирішила зробити її більш масштабною, – розповіла Олександра Кость. – Мою ідею підтримали знайомі, бренди також долучиись до ініціативи. Саме так і почався "CHARITY SALE".

Читайте також:  Сергій Притула розповів, куди витратять кошти, які зібрали на "Байрактари"

Покупці на цьому розпродажі мали можливість придбати одяг від українських брендів, книги, свічки, косметику та  різноманітні послуги. Наприклад, фотозйомку чи консультацію від різних фахівців.

Серед брендів, представлених на розпродажі, були такі: Shelter candles, Simple home store, Breath cosmetics, Otaje.brand, Qiso giftstore , Prosto mykolka , Onemore.studio , Study hard books, Alive cosmetics та багато інших.

CHARITY SALE 2.0

Загалом, дівчата зібрали 65 607 гривень. Всі кошти передали у фонд Сергія Притули. До речі, перший розпродаж відбувся у перші дні червня, тоді дві Олександри зібрали 52 595 тисяч гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0