Верховна Рада перевірить нардепів, які виїхали з України після початку війни

Життя  9 липня 2022 року, 18:26 1291

У Верховній Раді планують створити Тимчасову слідчу комісію, яка перевірить факти і причини знаходження не в Україні народних депутатів, які виїхали після початку повномасштабного вторгнення російської федерації. Про це повідомив голова парламенту Руслан Стефанчук.

"Думаю, що найближчим часом буде ініційовано створення тимчасової слідчої комісії, яка зможе визначити всі факти їх перебування не на території України, причини цього – і рекомендувати відповідні рішення до ухвалення у Верховній Раді", – заявив Руслан Стефанчук.

"Тому зараз ми на шляху до того, щоб депутати, які не виконують своїх функціональних обов’язків, не мали можливості працювати в стінах українського парламенту", – зазначив голова парламенту.

Читайте також:  Зеленський зробив заяву про перетин кордону для чоловіків

"Якщо є такі парламентарії, щодо яких відкрито кримінальні провадження, то ми вже відкликали їх з посад у комітетах, – наголосив Стефанчук. – Це, зокрема, пан Медведчук і пан Ковальов".

Водночас він наголосив, що заробітна плата не виплачується парламентаріям, які не беруть участі в пленарних засіданнях Ради або в засіданнях комітетів.

Нагадаємо, в Україні спростили правила вивезення дітей за кордон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0