Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Зеленський відповів на петицію про заборону офлайн навчання під час війни

Зеленський відповів на петицію про заборону офлайн навчання під час війни

Зеленський відповів на петицію про заборону офлайн навчання під час війни

Президент України Володимир Зеленський у відповіді на петицію щодо заборони очного навчання до закінчення воєнного стану зазначив, що заклади освіти разом із військовими адміністраціями самі обиратимуть організацію початку навчального року залежно від безпекової ситуації.

ВІДЕО ДНЯ

Авторка петиції Марія Горшенева назвала причини, якими намагалася аргументувати, чому не варто починати очне навчання у школах та дитсадках. Вона зазначила, що російські війська знищили 20% шкіл і дитсадків. Крім цього, у тексті петиції значено, що частина населення виїхала за кордон, а у багатьох навчальних закладах відсутні укриття та шляхи евакуації.

Читайте також:
Одне з міст не відкриватиме школи з 1 вересня, а навчатиме учнів онлайн
Реклама

У відповіді на петицію президент зазначив, що він може діяти лише на підставі Конституції України. Відповідно до неї, політику щодо освіти реалізують Кабмін, центральні органи виконавчої або органи місцевого самоврядування. Крім того, заклад освіти може самостійно ухвалювати рішення щодо академічних або організаційних питань.

"Обласні та Київська міська військові адміністрації разом із засновниками закладів освіти забезпечують організацію початку навчального року залежно від безпекової ситуації в кожній окремій адміністративно-територіальній одиниці", – йдеться у відповіді Зеленського.

Реклама

Він також повідомив, що звернувся до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням опрацювати викладені в електронній петиції пропозиції та поінформувати про результати розгляду автора звернення.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно