Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Західна Європа потерпає від аномальної ​​спеки

Західна Європа потерпає від аномальної ​​спеки

Більшість країн Західної Європи страждає від виснажливої ​​спеки. У багатьох країнах побиті температурні рекорди та вирують масштабні пожежі.

ВІДЕО ДНЯ

Велика Британія, що зазвичай звикла до м’якшого клімату, вперше зафіксувала температуру вище +40 градусів. Внаслідок великої пожежі на сході Лондона спалахнули будинки. 

У вівторок у Німеччині був найспекотніший день 2022 року. Національна метеорологічна служба зафіксувала +39,5 градуси у західному місті Дуйсбург. За словами синоптиків, Нідерланди також досягли такого ж максимуму +39,5°C в Маастріхті.

Реклама
Читайте також:
Повалені дерева та розтрощені машини: Чехію накрила потужна негода, – ЗМІ

У Франції у понеділок у 64 різних районах було зареєстровано рекордно високі температури. Хоча рекордний максимум для континентальної Франції не був перевищений, на південному заході країни сталися найбільші лісові пожежі за 30 років. З 12 липня пожежі охопили понад 20 300 га виноробного регіону Жиронда. Близько 37 тисяч людей довелося евакуювати зі своїх будинків.

Реклама

У Греції лісова пожежа, викликана ураганним вітром, вирувала в гірському районі Пентелі, неподалік Афін. Вона пошкодила будинки та спонукала місцеву владу евакуювати принаймні чотири райони та лікарню.

Синоптики в Італії попереджають про підвищення температури до +40-42 градусів у період із середи до п’ятниці. У країні вже було зареєстровано кілька лісових пожеж, а пожежі, що спалахнули у понеділок увечері в Тоскані, все ще вирували у вівторок вдень.

Центральна та північно-західна частина Іспанії також постраждала від лісових пожеж. Служба моніторингу Copernicus, яка є частиною програми ЄС зі спостереження за Землею, заявила, що загальні викиди вуглецю від лісових пожеж у період з червня до липня є найвищими в Іспанії за період з 2003 року.

Реклама

У Бельгії в дюнах на курорті Де-Хаан спалахнула пожежа, внаслідок якої спалахнули кілька автомобілів. Але після спеки країна зараз готується до гроз, які можуть призвести до 20-30 мм опадів у деяких регіонах.

Температура у Португалії також значно знизилася. Проте з минулого тижня було зареєстровано понад 1000 смертей, пов’язаних з аномальною спекою.

Зазначимо, що цього літа Закарпаття потерпає від аномальної спеки.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно