Погода на серпень 2022 року: чи збережеться літня спека до кінця місяця

Життя  1 серпня 2022 року, 16:27 7722

Якою буде погода на серпень 2022 року та як довго ще протримається справжня літня спека ми розповімо, базуючись на даних довгострокових прогнозів метеосайтів.

Серпень розпочнеться зі спеки. Але вона буде не всюди. Наприклад, в Закарпатській області на початку останнього літнього місяця денні максимуми будуть на рівні 35-37 градусів. Така висока температура збережеться протягом перших 10-ти днів.

Читайте також:  До +37 градусів: закарпатців попередили про сильну спеку

Водночас в сусідніх Львівській, Івано-Франківській та інших областях Західної України температура повітря буде більш комфортною – близько 30 градусів.

А от в Києві, на сході та півдні України на початку місяця буде в межах 28-31 градуса вище нуля.

Стосовно опадів, то, як показує портал Gismeteo, в перший тиждень серпня вони будуть тільки короткочасними.

Відразу зазначимо, що загалом опадів протягом серпня буде небагато, місяць, згідно з попередніми прогнозами, буде досить посушливим.

У Мукачеві збережеться спекотна та посушлива погода на початку серпня

У Мукачеві збережеться спекотна та посушлива погода на початку серпня

Помітне зниження температури варто очікувати орієнтовно з 15 числа. Якщо проаналізувати дані Gismeteo, Синоптика, AccuWeather, то всі погодні сервіси показують приблизно одну температуру – в межах 20-23 градусів. Мова про всю Україну. Хіба що в Одесі, Миколаєві та на крайньому Сході України буде тепліше – до 25 градусів.

Погода на серпень показує, що у 2022 році літо буде "володарювати" до кінця місяця. А вже на початку вересня буде помітний подих осені з її традиційною, як на цю пору року, температурою.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0