В Україні можуть почати по-новому вручати повістки

Життя  13 серпня 2022 року, 08:35 41523

Вже кілька місяців в Україні не вщухають розмови про те, наскільки законним є вручення повісток чоловікам на АЗС, басейнах, ринках, супермаркетах і просто на вулицях. Але, як кажуть експерти, під час нового етапу мобілізації вручати повістки можуть по-новому.

Зазначимо, що в законі немає чітко визначеного місця, де саме можна видавати повістки військовозобов’язаним чоловікам. Проте таке "полювання" на чоловіків обурює багатьох. Тому українці сформували петицію до президента. Автори цієї петиції вимагають заборонити видавати повістки у громадських місцях.

Читайте також:  Видача повісток на блокпостах, АЗС і на вулиці: Зеленський зробив заяву

Петиція, автором якої є Ігор Нерозя, впродовж місяця набрала понад 25 тисяч голосів. Тому Володимир Зеленський був зобов’язаний її розглянути. Президент запевнив українців, що вже доручив прем’єр-міністру Денису Шмигалю  комплексно опрацювати порушене в електронній петиції питання.

Таким чином, як сподіваються українці, під час наступного етапу мобілізації ситуація із врученням повісток може змінитися. Адвокати також вважають, що правила вручення цих документів потрібно зробити чіткішими, аби не виникало зайвих питань і непорозумінь.

"Я думаю, правильніше було б докладно розписати, де і яким чином видаються повістки, що вони направляються за місцем проживання, за місцем роботи, і тоді у нас буде порядок", – зазначив адвокат Дмитро Бузанов.

Нагадаємо, Володимир Зеленський пропонує продовжити воєнний стан та мобілізацію ще на 90 діб, тобто майже до зими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0