За кількістю медалей Олімпіада стала для України найгіршою

Для України, яка в медальному заліку посіла 14-те місце, Олімпіада в Лондоні стала найгіршою з останніх п'яти Олімпіад. Напередодні старту ігор європейські та українські експерти напророкували...

Для України, яка в медальному заліку посіла 14-те місце, Олімпіада в Лондоні стала найгіршою з останніх п'яти Олімпіад. Напередодні старту ігор європейські та українські експерти напророкували українцям 27 медалей, з яких 9-10 золотих.

Все виявилося набагато скромніше, наші спортсмени виграли 20 медалей: шість золотих, п'ять срібних і дев'ять бронзових.

Для України це найгірший результат за п'ять Олімпіад, в яких брали участь спортсмени незалежної держави. Особливо на тлі минулої Олімпіади в Пекіні, де українці взяли 27 нагород. Саме Олімпіада 2008 року вважається найбільш щасливою ​​для України. І саме на тлі цієї удачі робилися прогнози щодо успіхів нашої збірної в Лондоні. Але, як видно, щось не склалося.

З інших Олімпіад українці стабільно привозили по 23 медалі.