Школа з 1 вересня: на Закарпатті більшість батьків і вчителів підтримують офлайн-навчання

Життя  16 серпня 2022 року, 14:05 3112

1 вересня в Україні розпочнеться новий навчальний рік. Часу залишається все менше, проте думки батьків і вчителів щодо форм навчання в умовах воєнного стану різняться.

Проте водночас більшість українців надає перевагу онлайн-навчанню. Однак на Закарпатті батьки все ж підтримують офлайн-навчання. Тобто хочуть, аби діти ходили до школи.

Про це свідчать результати опитування, яке проводила Державна служба якості освіти. Результати свідчать про те, що відстежується чітка тенденція щодо надання переваги онлайн-навчанню в регіонах з підвищеною небезпекою, частими тривогами та активними бойовими діями.

Читайте також:  Навчання в школах можуть організувати в змішаному режимі

У відносно безпечних областях думки батьків і вчителів відрізняються від загальної картини. Аналіз даних засвідчив, що в областях, де не відбуваються інтенсивні бойові дії, а сигнали повітряної тривоги звучать зрідка, батьки готові розпочинати навчання офлайн.

Найбільший показник — 56% батьків за офлайн-навчання у Закарпатській області, хоча суміжні Івано-Франківська та Львівська області демонструють вдвічі нижчі показники.

 На Закарпатті більшість батьків і вчителів підтримують офлайн-навчання

На Закарпатті більшість батьків і вчителів підтримують офлайн-навчання

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0