Відомо, якій категорії чоловіків можуть дозволити виїзд за кордон

Життя  18 серпня 2022 року, 09:41 33156

У Верховній Раді розглядають можливість дозволити виїзд за кордон під час воєнного стану одній категорії чоловіків. Йдеться про моряків. Аргументують це можливістю позитивно вплинути на економіку країни.

Про це під час брифінгу розповів народний депутат, член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

"Найбільш відома категорія осіб, яких пропонують відпускати за кордон – це моряки, які виконують свої завдання чи працевлаштовуються на іноземних торгових судах", – зазначив Веніславський.

Читайте також:  Із 17 серпня: озвучено інформацію для тих, хто перетинатиме українсько-польський кордон

Він пояснив, що головною мотивацією тих, хто хоче дозволили виїзд цієї категорії чоловіків є те, що моряки можуть заробляти на суднах гроші, які потім надходитимуть в Україну. Однак єдності у цьому питання серед народних депутатів немає.

Водночас, можливість виїхати за кордон чоловікам-заробітчанам, які працюють на будівництвах та підприємствах в інших країнах і також підтримують економіку України, поки не розглядають.

Нагадаємо, Зеленський розповів, коли дозволять чоловікам виїжджати за кордон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Василь 19.08.2022, 10:31
Я водій далекобійник, у мене діючий трудовий договір. Чому нам не дають таку можливість.
Vova 18.08.2022, 11:55
А що це за біла каста--- моряки.Якщо дозволяти виїзд за кордон то всім чоловікам хто офіційно працевлаштовується за кордоном,законодавчо треба регламувати на який термін виїзджає на роботу і коли повернеться до Украіни.