Арестович розповів, чи готують в Україні поблажки для чоловіків для виїзду за кордон

Життя  26 серпня 2022 року, 10:57 4514

Можливість суттєвого розширення списку чоловіків, яким дозволять виїзд за кордон, поки не розглядається українською владою, однак виїзд окремих категорій чоловіків – цілком можливий.

Про це під час ефіру з Марком Фейгіним заявив радник Офісу президента Олексій Арестович.

Читайте також:  Чи можуть покарати чоловіків призовного віку, які не повернулися з-за кордону під час війни

"Кого можна, кого не можна (випускати, – ред.) вирішує головнокомандувач генерал Залужний. Кабмін його може попросити. Там зараз йде дискусія та переписка по студентах. Але є позиція президента, він її озвучив. Звучить вона так, що до кінця війни особливих поблажок не чекайте, тому що всі нам потрібні тут для оборони. Це позиція президента, вона сформована. Він визначає політичний курс держави. Можна погоджуватись чи ні, але позиція є", – розповів Арестович.

Він додав, що попри позицію президента, для окремих категорій чоловіків виїзд все ж можливий.

"Я думаю, що судячи з рухів, будуть поблажки для деяких категорій. Вірною ознакою цього є, хоч через завдаток 200 тисяч гривень, але можливість виїхати. Ця тенденція буде, вона буде продовжуватись, але вона не буде такою широкою, як багато хто очікує", – розповів радник.

Кабмін від 1 вересня дозволив чоловікам призивного віку виїжджати з України, якщо мета виїзду – робоча поїздка. Дозволений термін – до 7 днів. А гарантія повернення – депозит у 200 тис. грн.

Під час воєнного стану діє обмеження на виїзд чоловіків віком від 18 до 60 років з території України.

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0