Міністр освіти і науки України приїхав на Закарпаття

Життя  15 вересня 2022 року, 12:51 1147 ФОТО

Сьогодні на Закарпатті з робочим візитом перебуває міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Про це повідомив очільник області Віктор Микита.

На порядку денному – огляд навчальних закладів регіону, нарада під головуванням міністра та інші важливі питання освітнього напрямку.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет приїхав на Закарпаття

"У межах робочої поїздки Закарпаттям разом із міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом відвідали Свалявський професійний будівельний ліцей", – зазначив Микита.

Читайте також:  Навчання з 1 вересня: поліція звернулась до батьків школярів

Осередок бере участь у педагогічному експерименті регіонального рівня "Забезпечення якості підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах закладів професійної (професійно-технічної) освіти" у формі інноваційного віддаленого кластера "Електроімпульс" на період до 2024 року.

Навчальний процес у ліцеї забезпечують 42 педагогічні працівники. Загальна кількість учнів станом на 1 вересня становить 447 осіб. Основні замовники робітничих кадрів – ТОВ "Свалява-міськбуд", "Форшнер", "Мукачівський машинобудівний завод", "Ядзакі Україна", "Флекстронікс" та інші.

Свалявський професійний будівельний ліцей

"Поспілкувалися з викладацьким складом і студентами ліцею. Також ознайомилися з матеріально-технічною базою навчально-практичного центру електротехнічних технологій і НПЦ будівництва та дизайну, взяли участь у презентації роботизованої системи програми TED. Окремо обговорили питання безпеки під час навчального процесу", – підсумував голова Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, на Закарпатті у шкільних укриттях проведуть Wi-Fi.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0