На Закарпатті може запрацювати новий пункт пропуску

Життя  16 вересня 2022 року, 19:48 1958 ФОТО

Між Україною та Угорщиною найближчі кілька місяців може запрацювати новий пункт пропуску. Ідеться про КПП "Велика Паладь-Надьгодош", повідомив перший заступник очільника Закарпаття Мирослав Білецький.

"Тут є все для того, щоб запустити рух пішоходів та легкових автомобілів на базі тимчасової інфраструктури", – прокоментував перший заступник голови ОВА.

Читайте також:  Планують до кінця осені: Закарпатська ОДА повідомила новину

Про це під час зустрічі домовились заступник міністра інфраструктури України Мустафа-Масі Найєм та Петер Кіш-Парціу, заступник державного секретаря, відповідального за регіональний та транскордонний економічний розвиток, Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини. 

Мирослав Білецький зауважив, що обидві країни мають всі технічні умови, якісну дорожню інфраструктуру для запуску пункту пропуску, потрібні лише погодження урядів. 

На Закарпатті може запрацювати новий пункт пропуску

Водночас Мустафа-Масі Найєм від України анонсував передачу угорським колегам проєкт Угоди щодо організації спільного контролю на КПП "Велика Паладь-Надьгодош" на українській стороні, коли він запрацює на постійній основі та інфраструктурі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0