ДНСН озвучила важливу новину для українців

Життя  23 вересня 2022 року, 21:35 3245

23 вересня Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила українців, що завершила тестування системи оповіщень. Зазначимо, що його розпочали ще 7 вересня. Абонентам приходили екстрені оповістки на телефони.

"Сьогодні ДСНС успішно завершило тестування сучасної системи інформування населення Cell Broadcast", – заявив заступник голови ДСНС України Роман Примуш.

ДСНС завершила тестування системи оповіщення

За його словами, ця система – світовий досвід інформування населення про загрози для їхнього життя. А в умовах війни для українців це неабияк актуально і важливо.

Читайте також:  Українцям сьогодні починають надходити екстрені оповістки: що робити

"Процес викликав ряд незручностей і обріс мемами, але величезна кількість технічних рішень і питань, які потрібно було вирішити, вимагала певного часу для тестування", – додав Примуш.

Заступник голови ДСНС України пояснив, що надалі ця система перейде в дослідну експлуатацію і буде використовуватись для надсилання реальних сигналів про загрози для українців.

"Ми ж у взаємодії з виробниками мобільних телефонів працюємо над підвищенням охоплення абонентів та розширенням кількості пристроїв, які можуть отримувати сповіщення", – підсумував Роман Примуш.

 Нагадаємо, в Україні вирішили ввести нові обмеження під час повітряної тривоги.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0