Завершується реконструкція Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології

Життя  26 вересня 2022 року, 16:58 532

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита разом із заступником керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенком оглянули хід робіт з реконструкції корпусу Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології в Ужгороді. 

"Попри складні умови та нестачу державного фінансування нам таки вдалося віднайти кошти на завершення проєкту в обласному бюджеті. За це окрема вдячність депутатському корпусу облради", – наголосив Віктор Микита.

Читайте також:  На Закарпатті реконструюють єдиний в Україні Музей екології гір

Як зауважив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький, більшість операцій, які тут виконуються, – це високотехнологічні нейрохірургічні втручання найвищого рівня складності. У 2021 році було проліковано на 62% більше хворих, ніж у 2019-у. До весни 2022 року у закладі щорічно оперували близько 300 пацієнтів з інших регіонів, оскільки втручання такої складності проводили лише в кількох нейрохірургічних клініках України. З березня 2022 року кількість звернень за медичною допомогою у Центрі зросла на 50%. 

За словами Віктора Микити, в межах проєкту розширили наявну будівлю в три поверхи й збільшили загальну площу до 1 010 кв. м. На першому поверсі обладнали приміщення під магнітно-резонансний томограф, гамма-ніж та інше. На другому – приміщення під операційний блок, а на третьому встановили ангіограф. 

Водночас передбачили технічний блок, встановили ліфти, електропостачання та дизель-генератори, систему вентиляції, теплопостачання, пожежну сигналізацію тощо. Роботи тут завершені майже на 100%.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0