Іспанія перемогла в фіналі Євро-2012

«Червона фурія» розгромила у фіналі Євро-2012 з рахунком 4:0 збірну Італії. Збірна Іспанії вперше в історії чемпіонатів Європи змогла двічі поспіль завоювати звання кращої команди континенту. Уже...

Уже на 14-й хвилині Давид Сілва ударом головою продемонстрував хиткість надій на чемпіонство «Скуадри Адзурри». А на 41-й хвилині все стало остаточно ясно. Хорді Альба отримав пас з глибини і стрімким ривком опинився перед воротами Буффона - 2:0.

У перерві Пранделлі, щоб переламати хід гри робить три заміни. Тільки вийшов Тіаго Мотта в результаті отриманої травми змушений залишити поле. Італія і в повному складі не мала шансів, то тепер стає інтригою тільки остаточний рахунок. Торесс і Мата доводять його до розгромного - 4:0. Віва, Іспанія!

Іспанія - Італія - ​​4:0Голи: Давид Сільва, 14, Хорді Альба, 41, Фернандо Торрес, 84, Хуан Мануель Мата, 88.Іспанія: Ікер Касільяс, Альваро Арбелоа, Жерар Піке, Серхіо Рамос, Хорді Альба, Серхіо Бускетс, Хабі Алонсо, Хаві, Давид Сильва, (Педро, '59), Сеск Фабрегас, (Фернандо Торрес, '75), Андрес Інієста, ( Хуан Мануель Мата, '87).Італія: Джанлуїджі Буффон, Андреа Барцальї, Ігнасіо Абате, Леонардо Бонуччі, Джорджіо К'єлліні, (Федеріко Бальцаретті, '21), Андреа Пірло, Даніеле Де Россі, Клаудіо Маркізіо, Ріккардо Монтоліво, (Тіаго Мотта, '56), Антоніо Кассано, ( Антоніо Ді Натале, '46), Маріо Балотеллі.