Підтримка вступу України в НАТО сягнула 83%, в ЄС – 86%

Життя  3 жовтня 2022 року, 12:39 700

Соціологічна група "Рейтинг" опублікувала результати загальнонаціонального опитування "Динаміка зовнішньо-політичних настроїв населення".

За результатами загальнонаціонального опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 1-2 жовтня 2022 року, 86% опитаних підтримали б вступ України до Євросоюзу у разі проведення референдуму (проти – 3%, не проголосували б – 7%). Підтримка вступу до ЄС одностайна серед представників усіх макрорегіонів та вікових груп.

Читайте також:  Колишній глава ЦРУ розповів, як НАТО може відповісти росії у випадку застосування нею ядерної зброї

Підтримка вступу до НАТО – найвища за історію спостережень: на референдумі цю ініціативу підтримали б 83%, проти – 4%, не проголосували б 9%. У червні 2022 підтримували вступ до Альянсу 76%. На відміну від вступу до ЄС вступ до НАТО дещо обережніше сприймається мешканцями сходу країни (69% – за вступ, 9% – проти, 17% – не прийшли б на голосування). Попри це, у порівнянні із попереднім опитуванням, динаміка у підтримці вступу до Альянсу серед мешканців цього макрорегіону дуже позитивна (у червні за – 55%, проти – 20%, не прийшли б голосувати – 22%).

Джерело: ГалІнфо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0