Як утеплити пластикові вікна самому, щоб не дуло

Життя  5 жовтня 2022 року, 04:05 5977

Прийдешній опалювальний сезон обіцяє бути важким. Відповідно, дуже важливо зберегти в оселі тепло і, тим самим, зменшити суми в платіжках.

Один з ефективних способів – самому утеплити пластикові вікна. Це тільки на перший погляд пластикові вікна ідеально тримають температуру в кімнаті. Якщо вони нові – то це близько до правди. А якщо вікнам вже років 7-10? За цей час вони могли "просісти" і, відповідно, почали більше пропускати повітря.

Читайте також:  Чи збільшиться платіжка за газ цієї зими: порівняння цін

Найперша порада для того, щоб пластикове вікно і надалі ефективно утримувало тепло – це замінити ущільнювач. З часом він зношується та лопає. Тому уважно огляньте віконну раму і зверніть увагу на стан ущільнювача: якщо є розриви, тріщини та інші ушкодження – його час міняти. Також ущільнювач має таку властивість, яку в народі називають "задубів", тобто став надто твердим. Це також сигнал до необхідності його замінити.

Другий важливий елемент енергозбереження – зверніть увагу на запірний механізм на вікні. Він має бути відрегульований певним чином. На зиму рекомендують підтягнути його, щоб зменшити пропуск повітря. Зробити це можна звичайною шестигранкою.

Відео, як налаштувати пластикові вікна на зимовий чи літній режим.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0