Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Закарпатку оштрафували за голосове повідомлення з матюками у Facebook

Закарпатку оштрафували за голосове повідомлення з матюками у Facebook

Закарпатку оштрафували за голосове повідомлення з матюками у Facebook

Суд оштрафував мешканку Сваляви на 170 грн за відправку голосового повідомлення своєму дядькові. У повідомленні, яке жінка надіслала родичу через Facebook, були матюки, які суд розцінив як психологічне насильство.

ВІДЕО ДНЯ

Крім штрафу, порушниця має сплатити близько 500 грн судового збору. Таке саме покарання отримав і дядько порушниці, який у відповідь племінниці також надіслав голосове повідомлення з лайкою та образами.

Як зазначається у постанові Свалявського районного суду, мешканка Сваляви у серпні цього року відправила своєму дядькові голосове повідомлення у месенджер на Facebook, в якому нецензурно висловлювалася. На жінку поліція склала протокол за домашнє насильство.

Реклама
Читайте також:
Закарпатця засудили на 10 років за поширення колабораціоністських дописів у соцмережах

У суді голосове повідомлення також розцінили як психологічне насильство. «30 серпня 2022 року близько 08:50 годин громадянка через мережу Facebook надіслала голосове повідомлення своєму дядькові, в якому висловлювалася в його адресу нецензурними словами, чим саме вчинила насильство в сім`ї психологічного характеру», – йдеться у рішенні суду.

Реклама

Як свідчать дані судового реєстру, штраф за спілкування з нецензурною лайкою отримав і дядько обвинуваченої, який у відповідь на голосове повідомлення племінниці відповів так само: ввечері того ж дня Василь надіслав родичці голосове повідомлення, в якому висловлювався в її адресу нецензурними словами.

Такі дії суд також розцінив як домашнє психологічне насильство. Справи учасників конфлікту суд розглядав окремо, проте виніс обом однакове покарання.

Відтак, суддя Свалявського районного суду Лариса Ганчак визнала закарпатців винними за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП (домашнє насильство) та зобов’язала сплатити по 170 грн штрафу. Крім того, обоє порушників мають відшкодувати по 496 грн судового збору. Постанови можуть бути оскаржені в апеляційному суді протягом 15 днів.

Реклама
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно