Група В: Португалія перемогла Данію

Збірна Португалії виграла у збірної Данії з рахунком 3-2 на стадіоні у Львові. Відкрив рахунок захисник збірної Португалії Пепе, який на 24 хвилині матчу після подачі Моутінью з кутового пробив у...

Збірна Португалії виграла у збірної Данії з рахунком 3-2 на стадіоні у Львові.

Відкрив рахунок захисник збірної Португалії Пепе, який на 24 хвилині матчу після подачі Моутінью з кутового пробив у ближній кут повз голкіпера збірної Данії Стефана Андерсена.

Другий гол у ворота Данії на 36-й хвилині забив нападник португальців Поштіга.

Дубль з боку Данії забив Бендтнер - на 41 та 80 хвилинах матчу.

Третій, вирішальний гол у ворота Данії на 87 хвилині матчу забив нападник збірної Португалії Сільвестр Варела, який лише на 84 хвилині вийшов на поле.

Підтримати збірну Данії до Львова разом із фанами прилетів спадкоємець трону, кронпринц Данії Фредерік. Це неофіційний візит, тому його королівську високість львів’яни побачили в джинсах та футболці національної збірної.