Все про відключення електроенергії: хто повідомляє, як довго не буде світла та інше

Життя  18 жовтня 2022 року, 11:37 1966

Національна енергетична компанія "Укренерго" розповіла про відключення електроенергії. Зокрема, хто повідомляє про відключення, як довго це буде тривати, як знайти свого оператора системи розподілу та ін.

Хто повідомляє про відключення? Оператор системи розподілу (обленерго) через свої сайти та соцмережі, особисті кабінети споживача та чатботи у месенджерах.

Як знайти свого оператора системи розподілу? Інформацію можна отримати у постачальника електроенергії, який надсилає платіжки.

Читайте також:  Відключення світла: що робити в разі вимкнення електроенергії

Навіщо потрібні відключення електроенергії? Щоб зменшити навантаження на мережі й вберегти їх від нових пошкоджень, а також дати час енергетикам для відновлення обладнання, яке зруйновано обстрілами ворога.

Чому мій будинок відключили, а сусідній ні? Яких саме споживачів відключати визначають оператори системи розподілу (обленерго). Їх вибір залежить від стану мереж та обсягів обмежень, які треба застосувати.

Як довго це буде тривати? Обмеження триватимуть до відновлення роботи зруйнованого обстрілами обладнання магістральних мереж. Ремонти тривають 24/7.

Як підготуватися до відключень? Зарядити всі пристрої з акумуляторами та додаткові павербанки, запастися водою, ліхтариками, приготувати термоси з гарячою їжею та водою.

Варто відзначити, що в Офісі президента попередили громадян, що ракетні обстріли росіянами критичної інфраструктури можуть призвести до відключення електроенергії не лише в окремих регіонах, а в Україні загалом. Кирило Тимошенко в ефірі телемарафону зазначив, що критична ситуація складається по всій державі. Адже регіони взаємопов’язані між собою та залежать один від одного в енергетичному плані.

Раніше видання розповідало, що необхідно мати в разі відсутності електрики.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0