У Київській, Житомирській, Сумській, Черкаській: в яких областях 28 жовтня відключатимуть світло

Життя  28 жовтня 2022 року, 10:53 1771

В п’ятницю, 28 жовтня, енергетики знову змушені обмежувати постачання споживачів для усунення наслідків вчорашньої терористичної атаки з боку росії. Це робиться, щоб не допустити перевантаження мережі.

Вже о 7:00 ранку Диспетчерський центр НЕК "Укренерго" надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяг для застосування графіків обмеження електропостачання для промислових споживачів в усіх регіонах України.

Читайте також:  Не більше ніж на 4 години: очільник Закарпаття зробив заяву про відключення світла

Крім цього в Центральному регіоні (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) додатково надано обсяги для застосування графіків обмеження потужності для промислових споживачів.

Вимушені обмеження також стосуватимуться побутових споживачів у Центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та Північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах країни, мережі яких найбільше постраждали цього тижня.

Диспетчерський центр "Укренерго" надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяг для застосування графіків аварійних відключень для побутових споживачів в цих регіонах.

"Графіки відключення на цей випадок вже мали бути розроблені та оприлюднені обленерго заздалегідь", – наголосили в "Укренерго".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0