5-му закарпатському батальйону передали лазне-пральний комплекс

Життя  30 жовтня 2022 року, 17:57 1236 ФОТО

Сьогодні в селі Поляна пройшов благодійний захід на підтримку ЗСУ «Карпатська ватра». Про це повідомив Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

"У межах івенту наша команда разом із головою Полянської громади Іваном Дрогобецьким, очільником Мукачівської РВА Едгаром Токарем передали мобільний лазне-пральний комплекс для 5-го закарпатського батальйону.

Читайте також:  Віктор Микита надав інформацію щодо відключень електроенергії

Це вже третій комплекс, який ми разом направляємо до наших військових формувань у зону ведення бойових дій. Як і попередні, його розробили та створили власними силами завдяки підприємцям Полянської громади на базі вантажівки з причепом.

Було враховано всі пропозиції захисників щодо технічного рішення. Комплекс підтвердив свою ефективність в умовах бойових дій, тож ми працюємо над системним постачанням таких модулів до наших підрозділів.

Комплекс відповідає сучасним гігієнічним та санітарним нормам. Він обладнаний дизельною установкою, електричним бойлером, чотирма пральними машинами та сушкою для одягу. Спецавтівка має душові й парну лазню. У технічному відсіку є дизель-генераторні установки автономного енергозабезпечення, а також спеціальне обладнання для підключення до зовнішньої мережі.

Упевнений, що мобільний лазне-пральний комплекс забезпечить потреби захисників у зоні ведення бойових дій. Дякую громаді за ініціативу та підтримку військових формувань " – зазначив у дописі Віктор Микита.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0