В Україні можуть з’явитися місця, де зв’язок буде забезпечений за будь-якої ситуації

Життя  31 жовтня 2022 року, 13:58 837

В Україні можуть з’явитися місця, де зв’язок буде забезпечений за будь-якої ситуації. Про це повідомив перший віцепрем’єр-міністр, Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, зараз спеціалісти вирішують, як під час відключень електроенергії забезпечити громадян максимально сталим зв’язком.

"Без світла в деяких регіонах не працюють і вежі мобільного зв’язку, і провайдери фіксованого інтернету. Ми розуміємо, яка ситуація в кожного провайдера, скільки генераторів та акумуляторів вони купують, як можемо допомогти ми", – розповів Михайло Федоров.

Читайте також:  В Україні вводять екстрені відключення електроенергії

Він зазначив, що у Мінцифри хочуть забезпечити країну залізобетонними місцями для зв’язку за будь-якої ситуації. Для того, щоб такі точки публічного зв’язку були в Україні та працювали незалежно від роботи енергомережі розглядається, зокрема, використання Tesla Powerwall, Starlink.

Наразі не відомо, скільки буде таких точок доступу.

"Зараз робимо кілька тестових спотів, подивимось на їх роботу і будемо масштабувати. Частина партії з 1570 терміналів піде на цей напрям. Вони ще в дорозі", – зазначив перший віцепрем’єр-міністр.

Джерело: Форбс
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0