У день звернення: українцям озвучили новину про закордонні паспорти

Життя  2 листопада 2022 року, 08:52 4873

МЗС України озвучило приємну новину про закордонні паспорти. В першу чергу це стосується тих українців, які наразі перебувають за кордоном внаслідок збройної агресії росії проти України.

Надалі вони зможуть більш оперативно продовжувати в українських дипломатичних установах строк дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон, а також вносити відомості про дітей до паспортів батьків (законних представників).

Читайте також:  Які зміни та нововведення очікують українців з 1 листопада

Справа в тому, що 1 листопада 2022 року Уряд спростив процедуру продовження терміну дії закордонного паспорта і внесення інформації про дітей. Наразі прийняли постанову "Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. №170", яка врегульовує процедуру внесення інформації до закордонного паспорта громадянина України

"Продовження строку дії паспорта та внесення даних про дітей здійснюватимуться в день звернення на безоплатній основі", – запевнили в МЗС України. 

Ухвалена постанова Кабінету Міністрів України сприятиме мінімізації випадків перебування дорослих та дітей за межами України без дійсних документів.

Нагадаємо, під час воєнного стану в Україні чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати за кордон. Але нещодавно Уряд змінив правила виїзду за кордон для частини українців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0