Комендантська година на Закарпатті: в ОДА пояснили, в якому випадку її можуть ввести

Життя  5 листопада 2022 року, 11:07 31105

Через потребу економити електроенергію і, як наслідок, відключення вуличного освітлення в населених пунктах Закарпаття, поліцейські посилено патрулюють дороги в темну пору доби. Видимість на вулицях значно зменшилась, а кількість ДТП останнім часом зросла.

Однак, водночас збільшення кількості розбійних нападів та грабежів на неосвітлених вулицях наразі не фіксують. Про це розповів голова Закарпатської ОДА Віктор Микита, відповідаючи на питання журналістів.

"Збільшення кількості таких кримінальних проваджень не зафіксовано. Разом із тим зросла кількість ДТП", – зазначив Віктор Микита.

Читайте також:  Поліцейські Закарпаття посилено патрулюють автошляхи регіону в темну пору доби

Якщо ж кількість злочинів, скоєних в нічний час, значно зросте, то, за словами очільника краю, рішення може бути тільки одне – комендантська година.

"Тоді, можливо, людям буде заборонено пересуватися вулицями з 22 або 23 години. Але комендантська година не принесе користі ні для функціонування підприємств, які працюють в декілька змін, ні для громадян. Тому поліція зараз працює посилено. А далі будемо бачити, як воно буде складатися. Ми відслідковуємо дуже уважно оперативну обстановку і будемо вчасно приймати рішення", – пояснив Віктор Микита.

Нагадаємо, напередодні Закарпатська ОВА оприлюднила важливу новину для жителів краю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0