Заступник голови ОВА розповів про нововведення для закарпатських вчителів

Життя  11 листопада 2022 року, 20:41 13152

Заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан на своїй сторінці у Фейсбуці розповів про нововведення для закарпатських вчителів. Він взяв участь у панельній дискусії щодо професійної самореалізації вчителя в умовах цифровізації в межах Всеукраїнського форуму "Якісна освіта – пріоритет педагогічної спільноти" в Ужгороді.

Під час виступу Олександр Пацкан наголосив, що цифровізація освіти – один із ключових напрямків цифрової трансформації Закарпаття, адже діти мають здобувати базові цифрові навички ще в школі. Важливо, щоб вчителі були компетентними в цій сфері та могли допомогти учням.

"Для цього створюємо відповідні умови з метою цифрової трансформації галузі. Так, заклади освіти області продовжують забезпечувати швидкісним інтернетом, а понад 550 з них мають "Wi-Fi в укриттях", – запевнив заступник очільника Закарпатті.

Читайте також:  Поліція затримала директора автошколи на отриманні хабаря

Таокж для педагогів організовують курси щодо кібербезпеки. У зв’язку з посиленням атак рф на наше інформаційне середовище навички щодо протидії кіберзагрозам є базовими. Днями такий семінар пройшли методисти, надалі заходи проводитимуть і для вчителів.

На найголовніше, на чому наголосив заступник голови ОВА, це те, що в області наразі працюють над переходом закладів загальної середньої освіти регіону на електронні журнали.

"Зараз до системи підключені вже близько 350 закарпатських шкіл. Це один із етапів впровадження режиму paperless, а також інструмент оптимізації роботи педагогів", – додав Олександр Пацкан.

Нагадаємо, на Закарпатті вчителька відсудила у школи понад 100 тисяч гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Оксана 12.11.2022, 09:31
Коментар очікує модерацію