Проблеми посиляться з першими морозами: що коїться на кордоні зі Словаччиною

Життя  12 листопада 2022 року, 16:40 6719

Війна показала, що українські пункти пропуску на українсько-словацькому кордоні не готові для таких навантажень, а також не відповідають євростандартам. На цьому наголосив Едуард Бураш, радник прем’єр-міністра Словацької Республіки з питань транскордонного співробітництва на форумі Re:Open Zakarpattia 2022, повідомляє Ужгородський пресклуб.

Зі словацького боку теж, за його словами, є проблеми, але з українського боку – катастрофа. Наявні смуги для руху не можуть вмістити всі легкові та вантажні авто, які везуть як гуманітарну допомогу, так і збіжжя та інші вантажі.

Читайте також:  "Виходимо на фінішну пряму", – очільник Закарпаття повідомив приємну новину

"Ми не можемо розтягнути кордон, як нам потрібно. Ми не можемо розширити інфраструктуру без співпраці з українською стороною.  Є фінмеханізми, які дозволяють за гроші не українські і не словацькі розв’язувати ці питання. Ми не можемо чекати, наприклад, 2030 року", – зазначив Едуард Бураш. 

За словами радника, проблеми посиляться з першими морозами, коли через кордони знову підуть групи переселенців. Едуард Бураш також нагадав про значну підтримки Словаччиною України. Зокрема, з останнього: країна виділили 1800000 євро на електро та дизельні генератори. А на потреби у Закарпатті виділила 20 млн.грн.

Нагадаємо, у ДПСУ повідомили, за якої умови дозволять виїжджати студентам-чоловікам за кордон.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0