Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Пенсіонер віддав на армію всі зібрані за життя гроші

Пенсіонер віддав на армію всі зібрані за життя гроші

400 тисяч гривень віддав для військових 83-річний пенсіонер з Буковини. Дідусь заощаджував кошти усе життя, економив, та коли почалася велика війна, без вагань вирішив допомогти тим, чим може.

ВІДЕО ДНЯ

За такий вчинок президент нагородив чоловіка відзнакою "За заслуги".

"Ми не можемо зрозуміти ваших агресивних намірів. Навіщо проявляєте дії Гітлера, повторюєте його історію, одумайтесь", – Микола Шевчук зачитав лист, який написав президенту росії ще 8 років тому, після анексії Криму.

Реклама
Читайте також:
Закарпатка виграла 30 мільйонів і віддала виграш на допомогу ЗСУ

Після повномасштабного вторгнення росії чоловік вирішив не писати, а діяти. Хотів піти у військо бути хоч чимось корисним, але не взяли. Тож допомогти вирішив фінансово. Усі гроші, які збирав впродовж життя – перерахував на потреби захисників.

Реклама

"Держава просить допомагати, хто чим може. Такий патріот як я, думаю краще на армію віддам", – каже чоловік.

Ще на початку березня віддав ЗСУ 125 тисяч гривень та 10 тисяч доларів – все що тримав у банку на чорний день.

"Питають мене, чого дітям не дав? Діти живуть самодостатньо, мають машини, квартири, роботу. Держава у небезпеці – от того і віддав", – твердить чоловік.

Реклама

Пан Микола – живе один у невеличкій квартирі в старій багатоповерхівці. Щоб назбирати таку суму, зізнається, заощаджував на усьому, багато років відкладав пенсію та прибуток з продажу овочів, що вирощує на дачі. Про те, що вмить позбувся усіх заощаджень, ані хвилини не жалкує. Каже, йому багато не треба. 

Цілими днями сидить біля радіоприймача, слухає новини з фронту. Сподівається, за його гроші придбали зброю та захист нашим бійцям. "Думаю, хоч комусь життя врятує моя допомога. Життя дорожче, ніж ті гроші, гроші – це папірчик", – переконує чоловік.

Кілька років пан Микола почесний громадянин Новодністровська, а нині про нього дізнався і президент. Володимир Зеленський нагородив пенсіонера орденом "За заслуги" 3-го ступеня.

Пан Микола продовжує заощаджувати кошти, хоче задонатити на купівлю дронів. До того ж віддає  волонтерам на потреби війська консервацію, одяг, фрукти та вірить – його внесок наближає перемогу.

"А як же ж ми не переможе, якщо у нас народ такий трудолюбивий і вільний, ми мусимо перемогти", – в сльозах твердить чоловік.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно