Сусідня країна готується до масового напливу українців

Життя  1 грудня 2022 року, 13:25 639

У Польщі спостерігається збільшення кількості прибулих українців, які виїздять через агресію росію. Зростання кількості у новоприбулих біженців з України почали фіксувати два тижні тому.

Як зазначається, лише за добу, 26 листопада, у Люблінському воєводстві вперше за багато місяців зафіксували понад тисячу новоприбулих біженців з України. Наступного дня прибуло ще 900.

Така кількість є найбільшою за останні місяці. Вказується, що протягом кількох попередніх місяців за добу до Люблінського воєводства приїздило в середньому 300-500 українців.

Читайте також:  Польща виступила із заявою: що запропонували для України

У Хелмі, який слугує хабом для біженців з України, ситуація поки не змінилася. Щодня потягами приїздить 500-600 людей. 

У пункті для біженців Грубешова щодня приймають по кільканадцять біженців з України. За словами очільниці міста Марти Маєвськлї, зараз до Польщі їдуть переважно люди з більш нижчим соціальним і матеріальним статусом, аніж це було в перші місяці повномасштабного вторгнення. 

Люблінський воєвода вважає, що кількість біженців з України може це зрости. Причиною називає посилення морозів в Україні.

У пунктах тимчасового перебування біженців Люблінського воєводства зараз зайняті 4,5 тисяч місць із 7 тисяч. За потреби цю кількість готові швидко збільшити до 10 тисяч, а у разі масового напливу – до 25 тисяч.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0