Відключення світла у Мукачеві: озвучено нову інформацію

Життя  2 грудня 2022 року, 13:50 10482

Мукачівська міська рада озвучила нову інформацію про відключення світла в місті. На сесії Мукачівської міськради 2 грудня сформували робочу групу, яка працюватиме з обленерго щодо графіків відключень та забезпечення енергією об’єкти критичної інфраструктури.

"Є мікрорайони, які взагалі не відключали. Нам потрібно справедливі графіки. Хай буде і по 8 годин на добу, але графік має бути рівномірний для всіх громадян. Ми готові до відключень, ми маємо пройти цей важкий період", – наголосив міський голова Андрій Балога.

Читайте також:  Керівники обленерго і ОСР нестимуть відповідальність за недотримання графіків відключення світла

До робочої групи включили енергетиків, представників "Міськводоканалу", депутатів міської ради та представників міської влади. Робоча група пропонуватиме розробити графіки відключення електроенергії обленерго задля рівномірного розподілення у мікрорайонах та селах громади.

Також визначать об’єкти критичної інфраструктури, які потрібно забезпечити енергією на постійній осінові, аби забезпечити людей водопостачанням та водовідведенням.

Нагадаємо, Віктор Микита зустрівся з керівником "Укренерго" і зробив заяву про відключення світла в Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0