У розвідці США спрогнозували, якою може бути війна через кілька місяців

Життя  5 грудня 2022 року, 16:34 2223

Розвідка США очікує на сповільнення бойових дій між росією та Україною на кілька місяців. Обидві сторони планують підготуватися до контрнаступу після зими.

Американська розвідка вважає, що хоча путін "більш поінформований" про труднощі, з якими стикаються російські війська, незрозуміло, чи має він "повне уявлення про те, наскільки вони важкі".

Читайте також:  Байден заявив про готовність поговорити з путіним, але є умова

"Ми вже бачимо деякий зменшений темп... і ми очікуємо, що це, ймовірно, буде те, що ми побачимо в найближчі місяці", – сказала директор національної розвідки США Авріл Хейнс на щорічному форумі національної оборони в Каліфорнії.

Вона додала, що обидві армії впродовж зими будуть займатися переобладнанням та постачанням для контрнаступу навесні, але сказала, що існує "достатня кількість скепсису щодо того, чи будуть росіяни справді готові це зробити", додавши, що перспективи для України є більш оптимістичними.

Хейнс сказала, що знищення критично важливої інфраструктури України з боку росії мало на меті частково підірвати волю українців до опору, але додала, що розвідка не бачить "жодних доказів того, що це вдалося зараз".

Джерело: РБК Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0