Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • У МОЗ роз’яснили, як працюватимуть лікарні у разі тривалого відключення електрики

У МОЗ роз’яснили, як працюватимуть лікарні у разі тривалого відключення електрики

У МОЗ роз’яснили, як працюватимуть лікарні у разі тривалого відключення електрики

російські війська обстрілюють енергетичну інфраструктуру України, сподіваючись залишити без світла всю територію країни та наших громадян. Українці готуються до затяжного блекауту, однак у разі відключення електроенергії на тривалий час, у лікарнях припинять приймання пацієнтів та перестануть робити планові операції.

ВІДЕО ДНЯ

Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич в ефірі телемарафону.

Читайте також:
Відключення електроенергії 5 грудня: опубліковано нові графіки
Реклама

Такі дії необхідні, щоб уникнути перенавантаження енергоспоживання. Тому, у разі тривалого блекауту, закладам охорони здоров’я доведеться на якийсь час відмовитися від планових хірургічних втручань та госпіталізації.

За словами Карчевич, на випадок блекауту готові два рівні закладів, які забезпечені генераторами. Навіть коли були суттєві перебої з електропостачанням, жоден заклад охорони здоров’я не припинив своєї роботи.

Реклама

Перший рівень. До нього належать заклади, які зможуть продовжити свою роботу виключно за умов відсутності електроенергії, але припинять своє функціонування у разі відключення водопостачання та опалення.

Другий рівень. До цього рівня належать заклади, які повністю автономні, і їхній роботі не загрожує ні відсутність електроенергії, ні припинення водопостачання, ні відключення централізованого опалення.

Наразі медичні установи обох рівнів забезпечені генераторами для підтримки критичних потреб закладу, а також у закладах забезпечено доступ до супутникових станцій Starlink. Однак, у разі тривалого відключення електроенергії, заклади не зможуть забезпечити допомогу всім громадянам повною мірою. Тому установи прийматимуть лише ургентних хворих для надання невідкладної допомоги, а усі планові операції буде відкладено.

Реклама
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно