Financial Times визнала Зеленського "людиною року"

Життя  5 грудня 2022 року, 21:30 1308

Британське видання Financial Times сьогодні, 5 грудня, назвало людину року за своєю версією – нею став президент України Володимир Зеленський.

У матеріалі газети йдеться про те, що хоча багато українців до вторгнення в лютому вважали його жартом, аматором, який намагається впоратися з викликом на високій посаді, 44-річний Зеленський заробив собі місце в історії за надзвичайну демонстрацію лідерства та сили духу.

Читайте також:  Зеленський про те, коли може закінчитися війна

На думку Financial Times, 44-річний Зеленський – це повна протилежність президента росії володимира путіна, який "одержимий відродженням імперії".

Видання порівнює Зеленського з колишнім прем’єр-міністром Великобританії Вінстоном Черчіллем, який виступив по радіо, для того, щоб згуртувати свою країну під час Бліцу.

"Зеленський використовував соціальні медіа для невпинної кампанії за військову та фінансову підтримку Заходу, перетворюючи тяжке становище свого народу на моральний важіль впливу на лідерів у Європі та США. Він переконав європейців взяти на себе величезні витрати протистояння Путіну та запропонувати Києву шлях до членства в ЄС, " - пише видання.

Також видання наголошує на тому, що рішення Зеленського залишитися в Києві на початку вторгнення замість того, щоб прийняти пропозицію США про евакуацію, стало одним із найважливіших моментів у війні, який став сильним стимулом для української армії та народу, породив бажання до сильного опору ворогам.

Видання також відзначає мужність української нації.

"Зеленський також став втіленням мужності та стійкості українського народу в боротьбі з російською агресією. Саме з цих причин Financial Times обрала Зеленського людиною року, " - йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, що у розвідці США спрогнозували, якою може бути війна через кілька місяців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0