Планшет від НСЖУ – для колеги

Життя  5 січня 2023 року, 12:17 1354

Напередодні нового року Національна спілка журналістів України отримала від Благодійного фонду "Українська душа" спільно з МБФ "Відродження Бучанського району" та Спілки журналістів Ломбардії (Мілан, Італія) 5 планшетів. Було ухвалено рішення розподілити їх для подальшого вручення через активістів НСЖУ у Тернопільській, Вінницькій, Рівненській, Закарпатській, Одеській областях.

У Закарпатті планшет передали головному редактору газети "Панорама" Івану Гарагоничу. Іван Васильович, своєю чергою, вручив девайс колезі по перу Мар’ї Уманській та її двом дітям. Адже її історія дійсно вражаюча.

Пані Мар’я в журналістиці пропрацювала понад 15 років, в тому числі в таких виданнях як 1+1 та "Радіо Свобода". Початок війни 24 лютого її застав у Харкові, де вона мешкала. Після 3 днів, проведених під обстрілами, вона вирішила переїхати у більш безпечне місце – в Закарпатську область. Тут вона разом з дітьми прожили пів року, після чого переїхали у Львів.

Мар’я Уманська має двох дітей – це хлопчаки 11 та 14 років. Юнаки наразі навчаються в харківській школі онлайн.

"Я не впевнена, що будемо повертатись до Харкова, адже наше житло сильно пошкоджене після обстрілів", – розповіла пані Мар’я в коментарі кореспонденту "Панорами".

Презентований планшет дуже згодиться її дітям для навчання. А також їй самій, адже зараз колега працює віддалено на фрілансі.

Місію вручення Іван Гарагонич провів 4 січня у Львові, де зараз і мешкає колега. Подаємо кілька світлин з цієї нагоди.

Планшет від НСЖУ – для колеги

Планшет від НСЖУ – для колеги

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0