Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Ужгородці та гості міста відпочивають на новому для обласного центру фестивалі "МАЙся Фест" (ФОТО)

Ужгородці та гості міста відпочивають на новому для обласного центру фестивалі "МАЙся Фест" (ФОТО)

Ужгородці та гості міста відпочивають на новому для обласного центру фестивалі "МАЙся Фест" (ФОТО)
Вчора в Ужгороді пройшов перший день нового для міста фестивалю - "МАЙся Фест". Шашлик-бограч-вино - це стандартна програма, а ось відрізнявся він від усіх інших подібних заходів тим, що мав...
ВІДЕО ДНЯ

Вчора в Ужгороді пройшов перший день нового для міста фестивалю - "МАЙся Фест".

Шашлик-бограч-вино - це стандартна програма, а ось відрізнявся він від усіх інших подібних заходів тим, що мав спортивну складову - як показові виступи, так і можливість гостям спробувати себе в різних видах.

Реклама

Позиціонують фестиваль як свято сімейного дозвілля. А кульмінація - концерт. Вчора рок-групи грали дотемна. Сьогодні, обіцяють, буде не гірше.

Фото Сергій Денисенко

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно