Оприлюднено інформацію для українців, які повертаються додому з-за кордону

Життя  6 січня 2023 року, 10:21 66335

Під час свят чимало українців, які раніше поїхали за кордон, повертаються додому. Тому Міністерство реінтеграції оприлюднило інформацію для українців, які їдуть додому.

Зокрема, у відомстві нагадали, що можна ввозити в Україну з-за кордону. Через "зелений" коридор можна ввозити особисті речі, товари, загальна вартість яких не перевищує 500 євро, а вага – 50 кг.

Також дозволено ввозити харчові продукти для власного споживання на суму, що не перевищує 200 євро. Без декларування можна ввозити готівкову валюту України або іноземну валюту у сумі, яка не перевищує 10 тис. євро. Сума більша від зазначеної підлягає декларуванню.

Читайте також:  Кабмін затвердив новий порядок виїзду чоловіків за кордон: є зміни

Крім того, через "зелений" коридор можна везти лікарські засоби в кількості, що не перевищує 5 упаковок кожного найменування на одну особу, які не містять наркотичних чи психотропних речовин.

Натомість через "червоний" коридор дозволено ввозити товари, на пропуск яких потрібні дозвільні документи. Також через "червоний" коридор потрібно ввозити культурні,  валютні цінності, а також платіжні документи й цінні папери.

Крім того, ліки із вмістом наркотичних, психотропних речовин або прекурсорів, а також товари, загальна вартість яких перевищує 500 євро, а вага – 50 кг.

Нагадаємо, в Закарпатській ОДА зробили заяву про перетин кордону.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Надія 07.01.2023, 15:35
Коментар очікує модерацію