Дозволи на проживання будуть автоматично продовжені для українців у Фінляндії

Життя  22 січня 2023 року, 20:30 968

Імміграційна служба Фінляндії оголосила, що всі дозволи на проживання, надані українцям для тимчасового захисту, будуть автоматично продовжені до 4 березня 2024 року.

Як продовжити дозвіл на проживання у Фінляндії

Нічого писати і нікуди ходити для цього не треба. Зазвичай ті, хто хоче продовжити посвідку на проживання, повинні подати заяву. Тепер, коли до закону про ці дозволи внесено зміни, ми можемо продовжити дозволи, не вимагаючи від них жодних дій, - про це повідомила Мінна Серрадж, регіональний керівник відділу надання притулку.

Читайте також:  Зможуть отримати 18 тисяч гривень: нові виплати біженцям із України

Наголошується, що тимчасовий захист дозволяє українцям працювати у Фінляндії.

Також українці можуть оформити безоплатно картку посвідки на проживання. Крайній термін подачі заявок - до 25 січня 2023 року. Заяву потрібно подати в Enter Finland.

Раніше влада Фінляндії оголосила про готовність прийняти українських біженців, яким не вистачає місць в Естонії. Фінляндія готова приймати від 50 до 100 українців на тиждень, щоб допомогти естонській владі впоратися з труднощами, викликаними великою кількістю біженців.

Від початку повномасштабного вторгнення фіни прихистили 41 тисячу українців, однак наразі ця цифра ще зростає.

У Фінляндії передбачена грошова допомога після прибуття, однак видається вона тільки тим, у кого невеликий дохід. Сума розраховується індивідуально і залежить від доходу кожного члена сім’ї.

Нагадаємо, що оприлюднено новину для українців в Чехії. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0