Президент підписав указ: кому обмежили виїзд за кордон

Життя  24 січня 2023 року, 05:54 2975

Президент Володимир Зеленський затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони, яке передбачає заборону на виїзд чиновників за кордон в умовах воєнного стану.

Про це гарант повідомив під час відеозвернення 23 січня.

"Підписав сьогодні кілька важливих указів. Є принципове рішення РНБО щодо виїзду чиновників за кордон. Це стосується всіх посадових осіб центральної влади, різних інших рівнів місцевої влади", – зазначив президент.

Читайте також:  В Україні будуть автоматизовано уточнювати дані про військовозобов’язаних

За його словами, рішення стосується правоохоронців, народних обранців, прокурорів та всіх тих, хто має працювати на державу й у державі.

"Хочуть відпочивати зараз – будуть відпочивати поза межами державної служби. За кордон їздити на відпочинок чи з якоюсь іншою недержавною метою посадовцям більше не вдасться", – наголосив Зеленський.

Він додав, що доручив Кабінету міністрів у пʼятиденний термін розробити такий порядок перетину кордону посадовими особами, щоб підставою могло бути лише реальне службове відрядження.

Текст відповідного указу оприлюднений на сайті Офісу президента.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 23 січня 2023 року "Про деякі питання щодо перетину державного кордону України в умовах воєнного стану", – зазначається в ньому.

Контроль за виконанням рішення РНБО, введеного в дію указом Зеленського, покладається на секретаря ради Олексія Данілова.

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0