Охоронці приватної компанії спрацювали на випередження: кого затримали

Життя  27 січня 2023 року, 19:55 7341

Охоронці СБМ ефективно спрацювали на місці ймовірного злочину. За словами управлінця "Агенство безпеки СБМ" Євгена Молнара, оперативна група виявила ймовірних злочинців, які готували розбійний напад.

"За інформацією команди СБМ, вони отримали сигнал спрацювання на об’єкті, що знаходиться під охороною структури. За лічені хвилини на місце прибула група швидкого реагування у повній бойовій готовності", – розповів СЕО агентства Євген Молнар.

Читайте також:  Приватна охоронна компанія СБМ врятувала від згорання десятки торгівельних точок

Як стало відомо згодом, у будинку було затримано групу осіб. Під час спілкування виявилось, що невідомі люди готували розбійний напад та прийшли за "своїм". Але охоронці приїхали вчасно й спрацювали ефективно. Ймовірних бандитів було затримано і передано відповідним структурам. Зараз їх діями займається поліція Закарпаття.

Керівництво повідомило, що завдяки спрацюванню сигналізації, оперативній реакції та доїзду ГШР вдалося уникнути ще одного серйозному злочину.

"Якщо ви все ще не під охороною СБМ, радимо замислитись та приєднатись. Неприємні ситуації, як правило, завжди трапляються неочікувано", – крайній меседж від агентства.

Контакти СБМ:

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0