Депутати Мукачівської міськради звернулися до Шмигаля через нові правила перетину кордону

Життя  31 січня 2023 року, 19:37 3048

Депутати Мукачівської міської ради звернулися до прем’єр-міністра України щодо рішення про обмеження виїзду за кордон жінкам-депутатам місцевих рад.

"З початку повномасштабного війни жінки взяли на себе частину волонтерської роботи, зокрема по забезпеченню наших підрозділів на передовій одягом, продуктами харчування, амуніцією та побутовими речами з-за кордону", – зазначили в Мукачівській міській раді.

Далі текст звернення, який оприлюднила міськрада. 

"Ми, депутати Мукачівської міської ради, вважаємо, що рішення про обмеження виїзду за кордон жінкам-депутатам місцевих рад немає жодних очевидних позитивів ні для обороноздатності, а ні для будь-яких інших сфер життя країни.

Читайте також:  В Україні ухвалили нове рішення про виїзд за кордон під час війни

Натомість, такі обмеження створюють значні додаткові труднощі та черги на пунктах пропуску через державний кордон та ставить під загрозу отримання нашою країною сотень тон гуманітарних вантажів через напрацьовані особисті зв’язки та ефективну комунікацію.

Це відомий факт, що через заборону виїзду з України чоловікам призовного віку з початком широкомасштабної агресії росії саме жінки стали містком між Україною та країнами союзниками та взяли на себе значну частину волонтерської роботи. І серед цих жінок чимало депутатів місцевих рад, зокрема, із Закарпаття, які активно включились в роботу по забезпеченню наших підрозділів на передовій одягом, продуктами харчування, амуніцією та побутовими речами з-за кордону.

Крім того, значна частина жінок, зокрема й жінок-депутатів місцевих рад, особливо в прикордонних областях, з початком бойових дій відправила своїх дітей за кордон для проживання та навчання, й створення штучних труднощів для відвідин ними своїх дітей є однозначно незрозумілим та неприйнятним.

З огляду на вищезазначене просимо Вас відмінити рішення про обмеження для виїзду за кордон жінок-депутатів місцевих рад", – йдеться в зверенні.

Нагадаємо, під час воєнного стану тисячам жінок заборонили виїзд за кордон.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0