В Укренерго пояснили, яка ситуація з електроенергією 8 лютого

Життя  8 лютого 2023 року, 11:47 832

Станом на 8 лютого споживання електроенергії в Україні зросло. В Укренерго пояснили, що це пов’язано зі зниження температури.

Наявний обсяг виробленої електроенергії все ще недостатній для покриття споживання у повному обсязі. Вироблена електроенергія розподіляється на забезпечення роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості та населення.

Ліміти споживання 8 лютого не доводились до Запорізької, Донецької та Миколаївської областей, де сьогодні планувалось провести виміри фактичного споживання.

Читайте також:  Електроенергію не відключатимуть впродовж доби: озвучено інформацію для закарпатців

"Однак через пошкодження водогону внаслідок обстрілів росіян виміри у Миколаївській області наразі проводитись не будуть, так як пошкоджена критична інфраструктура є значним споживачем, що вплине на показники вимірів. При цьому обмеження споживання в області наразі не застосовуватимуться", – пояснили в Укренерго.

До решти обленерго доведені ліміти споживання, які діють упродовж доби. Перевищення лімітів призводить до створення аварійних ситуацій в енергосистемі. Тому для їх попередження застосовуються аварійні відключення.

В Одеській області зберігаються мережеві обмеження. Також в Одесі та прилеглих районах застосовуються аварійні відключення. 

Нагадаємо, опубліковано графік відключення електроенергії на 8 лютого.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0